Header Landschap Horst aan de Maas

Points of Interest in kaart gebracht

30 september 2012

Points of interest map

Binnenkort online: interactieve kaart met interessante plekken binnen onze gemeente. 

Als onderdeel van het project Boerenlandschap Routestructuren zijn alle points of interest (POI's), oftewel interessante plekken, binnen onze gemeente geïnventariseerd. Het gaat om bijzondere natuur- en landschapselementen, maar ook om cultuurhistorische plekken en wandel- en fietsroutes. Tevens worden locaties met recreatieve voorzieningen of eet- en drinkgelegenheden langs de verschillende routes in kaart gebracht.

De inventarisatie heeft al geleid tot meer dan 500 POI's. Op dit moment zijn we druk bezig met het digitaliseren van al deze interessante plekken. Op korte termijn zult u op onze website een interactieve kaart aantreffen met daarop alle POI’s en de achterliggende gegevens.

Houd de website dus in de gaten!

Terug naar het nieuwsoverzicht

Website door Forwart sitemap